Mini Melts

Tie esam mēs!

Mēs esam strādājuši Latvijas tirgū 4 gadus. 2018.gadā Mini Melts produktu tirdzniecības vietas: 5 vietās atrodas vending mašīnas jeb automāti, 7 vietās notiek tirdzniecība no vitrīnām un 5 tirdzniecības vietās ir iespēja iegādāties Mini Melts BIG, kā arī mūsu var atrast dažādās izbraukumu tirdzniecībās, kā festivālos (Summer sound, Laba daba un citos) un dažādās izstādēs vai brīvdabas pasākumos. Mēs vēlamies, lai visā Latvijā tiktu piedāvāts Mini melts pērļu saldējums, tādēļ mēs turpinām palielināt mūsu tirdzniecības tīklu meklējot jaunus partnerus.

Izbaudiet tos visu gadu

Mini Melts saldējumu var baudīt visu gadu, ne tikai vasaras sezonā: vai tā ir kalnu taka, piekrastes pludmale vai promenāde, bērnu rotaļu centrs, zooloģiskais dārzs, atrakciju parks vai mazumtirdzniecības veikals. Daudzi tirdzniecības partneri mums uzticās, bet mēs neesam apņēmušies maksāt par to, kas mums ir.

Ir pienācis laiks jums.

Meklējat lielisku biznesa ideju? Mums ir piedāvājums jums: Mini Melts saldējums.

Ar ko mēs atšķiramies

Mūsu unikālā ražošanas tehnoloģija. Mēs regulāri izstrādājam jaunas garšas un receptes. Mūsu produkti nemainās: Mini Melts saldējumi ir augstākās kvalitātes produkti. Saldējums ir izgatavots no svaiga piena un krējuma. Tas nesatur mākslīgas krāsvielas vai konservantus. Tikai dabīgas piedevas. . Mēs turpinām attīstīties, katru gadu atverot jaunas tirdzniecības vietas. Mūsu plāni nākotnē ir iekarot visu Eiropas tirgu! Mūsu unikālais produkts ir veiksmes recepte - mūsu atspirdzinošie deserti, kas tiek pasniegti krāsainos trauciņos un beisbola cepurītēs.

Mini Melts saldējums -
tas darbojas!

Mēs piedāvājam divus pārbaudītus sadarbības modeļus - atkarībā no jūsu mērķiem izvēlieties sev vislabāko. Jūs varat atvērt savu biznesu pēc franšīzes principa, izmantojot mūsu atbalstu, vai paplašināt esošo kulinārijas piedāvājumu, izmantojot partnerības modeli.

Partnerības
modelis

Nav nepieciešams ieguldījums, šī iespēja galvenokārt paredzēta esošajām vietām, piemēram, rotaļu istabām, batuta parkiem, saldējuma saloniem, kafejnīcām uc

Franšīzes
modelis

Pašpārvaldīts pārdošanas punkts ar teritoriālās ekskluzivitātes privilēģiju, kas prasa nelielu sākotnējo finansiālo ieguldījumu PLN 10-15 tūkstoši (krājumi, noma un depozīts).

Iepazīstieties ar mūsu tirdzniecības vietām

Droša sadarbība un plašs atbalsts

Mums ir viss, kas jums nepieciešams, lai sāktu saldējuma biznesu. Unikāls produktu klāsts ar dažādiem gatavu, firmas stendu modeļiem. Mūsu tirdzniecības automātus, kas pārdod saldējumu var arī iznomāt. Turklāt mēs varam izgatavot stendus atbilstoši jūsu pielāgotajam dizainam.


Mini Melts saldējumu var pārdot tikai no speciālām iekārtām un pasniedz ar sertificētiem piederumiem. Skatieties iespējas!

KIOSKS

platums garums augstums spriegums jauda
2,200 mm 2,200 mm 3,000 mm 220-240 V 0.78 kW

Tipisks pārdošanas kiosks - piemērots neatkarīgai darbībai jebkuros apstākļos. Papildus standarta vietām, piemēram, piejūras promenādēm un pilsētu centriem, tas darbojas ļoti labi apgabalos, kuros nav papildu infrastruktūras (pludmales, parki, peldvietas).

Kiosks ir mēbelēts un to var aizslēgt no ārpuses. To var transportēt, izmantojot vieglo automašīnu ar speciālu mikrolaišu piekabi, lai to viegli ielādētu un izkrautu, tāpēc kiosku var izmantot kā mobilo stendu pasākumiem.

Mobilais stends

platums garums augstums spriegums jauda
710 mm 1,770 mm 2,170 mm 220-240 V 0.36 kW

Mobilais stends, kas paredzēts lielākajai daļai āra vietu. Tas darbojas lieliski piekrastes promenādēs, izklaides parku un teritorijās ar lielu tūristu plūsmu. Salokāms jumts garantē aizsardzību ļoti saulainos apstākļos. Zīmola saulessargs veicina gan izlaidi, gan mazumtirdzniecības zīmolu. Kopējā platība, kas vajadzīga, lai instalētu pilnu tirdzniecības vietu, ir apm. 2 m2.

Mini

platums garums augstums spriegums jauda
660 mm 1,060 mm 900 mm 220-240 V 0.36 kW

Pārdošanas punkts, kas paredzēts iekštelpu vietām, piemēram, rotaļu centriem, batuta parkiem vai lielveikaliem. Statīvu var novietot tieši pie sienas. Saldējumu var pārdot trauciņos, beisbola cepurītēs vai trauciņā ar karoti.

Mini kompakts

platums garums augstums spriegums jauda
660 mm 1,060 mm 1,250 mm 220-240 V 0.36 kW

Ideāls pārdošanas punkts iekštelpās, piemēram, saldējuma salonos, kafejnīcās un rotaļu istabās. Saldējumu var pārdot trauciņos un beisbola cepurītēs.

Mini stikls

platums garums augstums spriegums jauda
660 mm 1,060 mm 1,400 mm 220-240 V 0.36 kW

Pārdošanas punkts, kas paredzēts iekštelpu vietām, piemēram, kafejnīcām, saldējuma saloniem un rotaļu centriem. Saldējumu var pārdot trauciņos un beisbola cepurītēs. Stāvā ir stikla displejs un tiek izgaismots no iekšpuses.

Tirdzniecības automāts

platums garums augstums
790 mm 930 mm 1,780 mm

Aprīkojums bez apkopes, kas pārdod saldējuma trauciņus ar karoti. Iepakojumi ir aizzīmogoti. Mašīnā var ielikt 300 trauciņus ar dažādām garšām. Tā ir lieliska izvēle iekštelpu vietās, piemēram, ūdens un batuta parkos, izklaides centros un iepirkšanās centros.

Mūsu saldējums - jūsu priekšrocības

Mini Melts nodrošina regulāras piegādes un nepieciešamās zināšanas, lai vadītu tirdzniecības vietu un sekotu pārdošanas plāniem Bez licences vai mārketinga maksas Pievilcīgi un elastīgi iegādes noteikumi - individuāla pieeja partnerim Tirdzniecības partnera un viņu personāla pārdošanas apmācības
Attiecību menedžeris, ar kuru jūs varat sazināties un paļauties uz viņu palīdzību Mārketinga aktivitātes valsts mērogā Atpazīstams zīmols, kas nodrošina ērtu piekļuvi klientiem Uzkrītošie stendi un oriģinālie aksesuāri Augstākās kvalitātes preces un pakalpojumi

Vēlies papildus biznesu? Mini melts garšas panākumi var būt tas ko kāro!

Kontaktinformācija: Upes iela 5 Rūjiena, Latvija LV-4240

Paldies! Jūsu ziņa ir nosūtīta.

Paldies!

Jūsu ziņa ir nosūtīta.

Mēs sazināsimies ar jums pēc iespējas ātrāk.